WARSZAWA, 14.10.2020r.Pałac w 5 kolorach zdrowiaIluminacja PKiN na Światowy Dzień Owoców i Warzyw18 października na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Owoców i Warzyw.Już w najbliższy piątek wieczorem warszaw
Od kilku dni bociany gromadzą się w tzw. sejmiki, zaczynając tym samym przygotowania do odlotu z Polski. Wśród wędrujących ptaków znajdzie się w tym roku ok. 1000 młodych, które pracownicy Grupy ENERGA zaobrączkowali w ra
Rejs legendarnym Stefanem Batorym – ostatnim polskim liniowcem utrzymującym regularne rejsy na Atlantyku – oznaczał szybką i komfortową podróż. Warszawski kompleks Batory Office Buildings, inspirowany nazwą i a
Komunikat prasowyWarszawa, 30 stycznia 2020r. Termomodernizacja to najbardziej opłacalna inwestycja dla portfela i środowiskaKompleksowa termomodernizacja redukuje zużycie energii potrzebnej do ogrzania budynku, dlatego jest najl
Data 18 09 2020Nowe prawo budowlane: instalacje fotowoltaiczne bezpieczniejsze, ale bardziej kosztowne. Komentarz eksperta Bartłomiej Jaworski, Product Manager w firmie Eaton19 września wchodzi w życie nowelizacja ustawy o
Warszawa, 24 sierpnia 2020 r.Apetycznie przyprawiona sałatka – Zioła do sałatek Appetita z linii Ewy WachowiczKolorowe, pełne witamin, bogate w cenne mikroelementy, smaczne, zdrowe sałatki i surówki są niezastąpione w c
Plan na jesień: kompostowanie. Dlaczego warto?Kompostowanie. Dla jednych to praktyka stara jak świat, dla innych inicjatywa, która nabrała rozpędu w ostatnim czasie ze względu na trend less waste. Jedno jest pewne – kompostow
21 czerwca 2013 roku w siedzibie firmy Unilever w Warszawie odbył się finał konkursu ?Create Better Future? skierowanego do organizacji studenckich. Wydarzeniem towarzyszącym były warsztaty poświęcone zagadnieniu zrównoważone
Czym jest energia elektryczna i skąd się bierze? Jak bezpiecznie z niej korzystać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają dzieci biorące udział w trzeciej edycji edukacyjnego projektu „Planeta Energii”. W rama
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo